де купити

БІОЛЕКТРА – для нормальної вагітності, народження і розвитку здорової дитини!

Зроблено в Німеччині

Додаткове джерело магнію.

В 2 рази знижує частоту невиношування2
Зручно приймати: лише 1 раз на день1
Смачно! Має 2 смаки: апельсиновий, лимонний1
Можна приймати хворим на цукровий діабет1

Для майбутніх мам

Магній недарма називають головним "жіночим" мінералом, адже він не лише забезпечує красу шкіри та волосся, а й безпосередньо впливає на жіночу репродуктивну функцію. Дефіцит цього макроелемента призводить до порушень гормонального фону та, відповідно, менструального циклу, депресій та дратівливості. Подбати про достатній вміст магнію в організмі необхідно ще на стадії планування вагітності.

Під час вагітності

Виношування дитини – це не лише очікування маленького дива, а й величезна відповідальність. Адже від здоров'я жінки залежить протікання вагітності та здоров'я майбутнього малюка. У період вагітності організм особливо потребує вітамінів та корисних мікроелементів. Біолектра ефективно запобігає дефіциту магнію, основна роль якого – нормалізувати тонус матки.

При годуванні*

Пологи позаду, і разом із щастям материнства породілля відчуває страшенну втому. Організм жінки виснажений, адже він віддав частину корисних речовин дитині. Тепер головне – повернути собі міцний імунітет та наділити ним малюка через грудне молоко. А для цього доведеться компенсувати дефіцит вітамінів та мікроелементів, і в першу чергу це стосується магнію.

Як діє Біолектра

при дефіциті магнію2

 • Знижує ймовірність акушерських та соматичних ускладнень2
 • Зменшує ризик народження недоношеної дитини3
 • Знижує загрозу переривання вагітності2
 • Сприяє нормалізації тонуса матки4, 5
 • Сприяє швидкому регресу больових відчуттів у вагітних4, 5
 • Поліпшує матково-плацентарний кровообіг4, 5
 • Сприяє зменшенню перинатальних уражень нервової системи дитини3

Знайди свою форму Біолектри:

Біолектра магнезіум дірект з апельсиновим смаком (БАД) 300 мг іонів магнію

додаткове джерело магнію, сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи та запобіганню судом (в тому числі для вагітних та годуючих*)

Біолектра магнезіум дірект з лимонним смаком (БАД) 300 мг іонів магнію

додаткове джерело магнію, сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи та запобіганню судом (в тому числі для вагітних та годуючих*)

Як приймати:

Покласти мікрогранули прямо на язик,
дати їм повільно розчинитися та ковтнути1

Біолектра магнезіум фортіссімум

365 мг іонів магнію

Біолектра магнезіум форте

243 мг іонів магнію

Як приймати:

Таблетку необхідно розчинити у склянці води,
отриманий розчин випити1

Доказова база:

 1. Інструкції для медичного застосування Біолектра Магнезіум Фортіссімум, Форте и Дірект.
 2. В.П. Міщенко, Інформаційний лист №1-2015, «Спосіб профілактики невиношування вагітності у жінок груп ризику», , МОЗ України, 2015
 3. Г.І. Резніченко, «Ефективність препарату Біолектра Магнезіум Дірект при лікувально-профілактичних заходах у вагітних з прееклампсією», Здоров’я жінки №6, 2015
 4. А. Я. Сенчук, «Лікування загрози переривання вагітності», Інформаційний лист МОЗ України, № 49/2 - 2016
 5. А. Я. Сенчук, «Профілактика та лікування пізніх гестозів», Інформаційний лист МОЗ України, № 49/1 - 2016 * Застосування лікарського засобу у період годування груддю рекомендується після консультації з лікарем та за призначенням лікаря Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03.

Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03. Реклама нелікарських засобів та лікарських засобів. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Біолектра Магнезіум Фортіссімум: РП № 13697/01/01 від 02.10.2019. Біолектра Магнезіум Форте: РП № 13955/01/01 від 22.08.2019. Біолектра Магнезіум Дірект з лимонним/апельсиновим смаком – протокол випробувань харчової продукції №8/181 від 23.01.2018. Виробник Гермес Арцнайміттель GmbH (Німеччина).

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я