де купити

БІОЛЕКТРА
джерело Вашого спокою!

Зроблено в Німеччині

Добове джерело магнію
Зручно приймати: лише 1 раз на день1
Смачно! Має 2 смаки: апельсиновий, лимонний1
Можна приймати хворим на цукровий діабет1

Стрес

Гормони стресу, такі як адреналін та кортизол, вводять організм у стан бойової готовності. Те, що протягом тисячоліть мало сенс (а саме забезпечити стан повної готовності організму до нападу або для втечі), обернулося для нас сьогодні проблемою: атакувати і тікати більше не потрібно, а ми відчуваємо себе як дзиґа. Концентрація кортизолу підвищується, і, крім постійної напруги, відбувається посилене виведення Магнію з організму нирками. Протистояти стресу можна за допомогою Магнію.

Втома

Потреба в Магнії зростає при підвищених психічних і фізичних навантаженнях. Тому в періоди перенапруги особливо важливо підтримувати свій організм за допомогою достатнього споживання магнію.

Нервозність

Порушення функції нервової системи може бути наслідком дефіциту Магнію в організмі. Магній сприяє підтримці здоров'я нервової системи. Крім того, він важливий для здорової психіки. Магній має заспокійливу дію при нервозності та роздратованості.

Як діє Біолектра

при дефіциті магнію2

  • Підтримує здоров’я нервової системи
  • Заспокоює та розслабляє
  • Захищає від роздратованості та стану тривоги

Знайди сфою форму Біолектри:

Біолектра магнезіум дірект з апельсиновим смаком (БАД) 300 мг іонів магнію

додаткове джерело магнію, сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи та запобіганню судом (в тому числі для вагітних та годуючих*)

Біолектра магнезіум дірект з лимонним смаком (БАД) 300 мг іонів магнію

додаткове джерело магнію, сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи та запобіганню судом (в тому числі для вагітних та годуючих*)

Як приймати:

Покласти мікрогранули прямо на язик,
дати їм повільно розчинитися та ковтнути1

Біолектра магнезіум фортіссімум

365 мг іонів магнію

Біолектра магнезіум форте

243 мг іонів магнію

Як приймати:

Таблетку необхідно розчинити у склянці води,
отриманий розчин випити1

Доказова база:

  1. Інструкції для медичного застосування Біолектра Магнезіум Фортіссімум, Форте и Дірект.
  2. https://www.biolectra-magnesium.de/

Ексклюзивний дистриб’ютор: ПрАТ “Натурфарм”, вул. Лісна, 30а, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03. Реклама нелікарських засобів та лікарських засобів. Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Біолектра Магнезіум Фортіссімум: РП № 13697/01/01 від 02.10.2019. Біолектра Магнезіум Форте: РП № 13955/01/01 від 22.08.2019. Біолектра Магнезіум Дірект з лимонним/апельсиновим смаком – протокол випробувань харчової продукції №8/181 від 23.01.2018. Виробник Гермес Арцнайміттель GmbH (Німеччина).

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я